GmrGame Hakkında Önemli Duyuru ! Lütfen Herkez Okusun - GmrGame - Resmi Web Sitesi
gmrgame

KOGAMER GmrGame Hakkında Önemli Duyuru ! Lütfen Herkez Okusun

AkkuS

AkkuS

www.thegmrgame.com
Site Yetkilisi
Yönetici
219
42
Merhaba Değerli GmrGame Oyuncuları ,

Şuan piyasada GmrGame.net alan adı ile açılmaya çalışan oyun bize ait değildir, Bu alan adı ile oyunumuzu ele geçirmeye çalışan StoneSoft(Sexyko) sahipleri tarafından açılmaktadır.
Ellerinde hiç bir sosyal medya hesabı (Forum,Discord,Facebook,İnstagram) bulunmamaktadır, Files sahipliğini kullanarak oyunumuzu açmaya çalışan kişilere itibar etmeyiniz.

Yeni oyunumuz KOGAMER ACME ve KLASGAME iş birliğiyle ile 20 Aralık'ta Açılacaktır.

Oyunumuzun Orjinal Adresleri ;
Web
: www.thegmrgame.com | www.kogamer.net
Forum : forum.thegmrgame.com | forum.kogamer.net
İnstagram : instagram.com/gmrgame
Facebook : facebook.com/knightgmrgame

⭐⭐⭐Önemli Uyarılar⭐⭐⭐
⭐Eski üyeliklerini kullanmak isteyen oyuncularımız için Panel üzerinden Şifremi Unuttum diyerek mail adreslerinize yeni şifrelerinizi gönderebilirsiniz.
⭐Belirttiğimiz sunucudan oluşucak problemlere karşı dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.
⭐Knight Cash alımları için bundan sonra sadece KLASGAME ile alışveriş yapmanız gerektiğini unutmayınız , farklı sitelerden alacağınız Cash'ler geçersiz sayılacaktır.
⭐Yakın süre içerisinde server ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşıcam , çok büyük yenilikler ACME altyapısı ile sizleri bekliyor olucak

kogamer

Son düzenleme:
ImTwin

ImTwin

Deneyimli Oyuncu
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
11
0
Her zaman sonuna kadar yanınızdayız <3 ACME geçilmesi gerçekten iyi olmuş şuana kadarki en iyi haber

AGA35

AGA35

Kayıtlı Üye
Oyuncu
1
0
Hacı coğu serverınızda oynadım gercekten keyif aldığım bi serversınız forumu anca bulabildim :)

4ChaosTenger

4ChaosTenger

Deneyimli Oyuncu
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
52
3
Biz burdayız Reis Yanınızdayız.!!!

ahmetcansari

ahmetcansari

Deneyimli Oyuncu
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
25
0
Her serverında oynadığım gibi bu seferde gmrde olucam. Umarım bu 2 server karmaşasından ortaklık karışmaz

lMaestro

lMaestro

Deneyimli Oyuncu
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
25
0
Sizinle eğleniyor, sizinle keyif alıyoruz. Server'ın sabit kitlesi oturmuş olgun insanlardan oluşuyor. Siz açın biz destekliyoruz <3