[GUARDİANS] [KOGUARDİAN.COM] [THE BEST KNİGHT ONLİNE CLAN] - Knight Online Pvp Server - GmrGame
gmrgame

[GUARDİANS] [KOGUARDİAN.COM] [THE BEST KNİGHT ONLİNE CLAN]

tracey

tracey

Aktif Oyuncu
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
11
2
#1
Önemli Dipnot : Yakında Website İle ilgili Düzenlemeler Yapılacaktır.

1.Pk Videoları Yüklenecektir.
2.Alım İçin Sorumlu İle Discord'dan Konuşmanız Gerekmektedir.
3.Websitemizden Discord Serverimiza Bağlanabilirsiniz.Noah System ve Mgame Corporatıon tarafından geliştirilmiş olan Knight Online, NTTGame tarafından yayınlanmış, çok oyunculu online bir rol yapma oyunudur. Oyunun ilk adı Knight Empire’dır ve 2002 yılının Haziran ayında demo beta sürücülerinin sunucuları açılmıştır. Şu anda karakterlerin ulaşabileceği seviye sınırı 83 iken ilk açıldığı zamanlarda bu seviye sınırı 65’di.Daha sonradan tam sürüm olarak 4 sunucuyla açılmıştır. Bu sunucuların adları Ares, Dies, Beramus, Xigenon’dur. Şu anki adı olan Knight Online ismini 2004 yılında almıştır.


Knight Online Clan mı Arıyorsun
Knight Online’da clanın önemi en az oynadığınız karakter kadar önemlidir. Oyun içerisinde karakterinizin gelişmesi için doğru clanı seçmeniz gerekir. Exp kasmak için ve oyunda oyuncularla görevleri sorunsuzca tamamlamak için doğru clanı seçmeni gerekmektedir. Bu açıdan oyun içerisinde The Guardian clanımız, online oyuncularımız ile savaşlarda ve görevlerde aktif rol oynamaktadırlar.G

Guardians neden oyunculuklarına değer verir
Clanımızda bulunan arkadaşlarımızla oyun içersin de fazla vakit geçirdiğimiz için artık ailemiz gibi olmaya başlıyorlar. Oyun içindeki ihtiyacımız olan her şeyi birbirimizle yardımlaşarak halledebiliyoruz. Oyuncularımızın karakterlerini geliştirmesi, Clanımızın daha üst sıralarda yer almasına olanak sağlamaktadır. Hem Clanımız için hem de oyuncularımız için yardımlaşma oyun içerisinde birbirine destek olma konusuna önem verilmektedir.

Yeni üyelerimizi biz giydiriyoruz
Oyun içerisinde belirli bir seviyeye gelmiş olan ve eksik kıyafeti olan yeni arkadaşlarımızın kıyafet veya takı sorununu birlikte çözüyoruz. Daha güçlü bir Clan olmak için ve karakterinizin daha güçlü olmasını sağlamak için sizlere yardımcı oluyoruz. The Guardian Clan olarak Clanımızda bulunan ya da yeni katılmış olan arkadaşlarımıza her konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz.

24 Online Oyucuya Sahip Olmak
Knight online oyununda Clan içerisinde online oyuncuların olması karakterinizi kasmanıza ve görevleri tamamlamanız için oldukça önemlidir. The Guardian Clan olarak Clan içerisinde sürekli online oyuncular olmasına ve birlikte görevlerin yapılmasına dikkat etmekteyiz. Belirli bir seviyeden sonra görevleri tek başına yapmak imkansız hale gelmektedir. Bu sorunlar Clanımız içerisinde kurulan partilerle sayesinde çözülmektedir.
 
tracey

tracey

Aktif Oyuncu
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
11
2
#3
koguardian.com sitemize girin hocam.Ordan bağlanabilirsiniz.
 
4ChaosTenger

4ChaosTenger

Müdavimi
1 Yıllık Üye
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
76
5
#4
Hayırlı olsun hoş geldiniz dostum sizde
 
Alınan Beğeni: tracey
tracey

tracey

Aktif Oyuncu
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
11
2
#6
Farmcı olarak devam ediyoruz.Gelmek isteyen arkadaşlar bize ulaşsın.