YENİLİK Silver Bar Exchange (Değerli Pus İtemleri)

AkkuS

www.gmrgame.net
Site Yetkilisi
Yönetici
245
41
Öne çıkan konu #1
Merhaba Değerli GmrGame Oyuncuları ;

Silver Bar Exchange Nedir ? Nerede Kırarız ?
Sundires'den alıcağınız 10 Adet Silver Bar (100.000.000M) ile SHOZİN'de kırdırabilir , GB'nizi değerli hale getirebilirsiniz.

Silver Bar'dan Ne Elde Ederiz ?
İçerisinden Değerli PUS İtemleri atmaktadır , yanma ihtimalide vardır.

MCKENZIE

Deneyimli Oyuncu
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
5
0
Hepimize hayırlı olsun, Switch pre, Auto Mining vs biraz daha değerli itemlerde eklenebilirdi kumar sonuçta :)

JubaBuj1

Kayıtlı Üye
Oyuncu
2
0
Toplamda 8 gb kırdırdım 4'ü yandı gelen 3 item de işe yaramaz. Arrow of selfname 70 görev bow'u değiştirme, resurrection scroll (80) , pole of selfname ve pathos glove çıktı. Ben pek karlı olduğunu düşünmüyorum. Yanma ihtimalini anlıyorum fakat böyle gereksiz itemlerin bence konulmaması gerekiyor. Yanma ihtimaline karşı bu itemlerin kaldırılıp veya oranlarının düşürülüp daha kullanılabilir, bizi 1 tık zarardan kurtaracak veya verdiğimiz gb'ye denk itemler lazım. Diğer türlü ya gelen itemden zarar ediyoruz ya da kırılıp gidiyor elimizde bir şey kalmıyor. Çok büyük risk kazanç ekseninde heyecan arayan arkadaşlar varsa burada şansını deneyebilir fakat benim şahsi görüşüm şuan bu sistemin elinizdeki gb'ye zarar vereceğidir. Ayrıca lütfen yanma oranını ve itemlerin yüzde kaç ihtimalle düştüğünü de yazın insanlar bilgilensin.

Son düzenleme:

AkkuS

www.gmrgame.net
Site Yetkilisi
Yönetici
245
41
Toplamda 8 gb kırdırdım 4'ü yandı gelen 3 item de işe yaramaz. Arrow of selfname 70 görev bow'u değiştirme, resurrection scroll (80) , pole of selfname ve pathos glove çıktı. Ben pek karlı olduğunu düşünmüyorum. Yanma ihtimalini anlıyorum fakat böyle gereksiz itemlerin bence konulmaması gerekiyor. Yanma ihtimaline karşı bu itemlerin kaldırılıp veya oranlarının düşürülüp daha kullanılabilir, bizi 1 tık zarardan kurtaracak veya verdiğimiz gb'ye denk itemler lazım. Diğer türlü ya gelen itemden zarar ediyoruz ya da kırılıp gidiyor elimizde bir şey kalmıyor. Çok büyük risk kazanç ekseninde heyecan arayan arkadaşlar varsa burada şansını deneyebilir fakat benim şahsi görüşüm şuan bu sistemin elinizdeki gb'ye zarar vereceğidir. Ayrıca lütfen yanma oranını ve itemlerin yüzde kaç ihtimalle düştüğünü de yazın insanlar bilgilensin.
Son güncelleme ile oranı arttırıp en azından çöp itemlerin , 250 KC ve Auto Mining koyulması yönunde karar verildi

Facebook

Discord