Yeni Sunucu "KOGAMER" 20 Aralık'ta Sizlerle , Detaylar İçeride ! - GmrGame - Resmi Web Sitesi
gmrgame

KOGAMER Yeni Sunucu "KOGAMER" 20 Aralık'ta Sizlerle , Detaylar İçeride !

AkkuS

AkkuS

www.thegmrgame.com
Site Yetkilisi
Yönetici
219
42
Merhaba Değerli GmrGame Oyuncuları ,

Diez , Ronark , Manes , Elagance ve Beramus sunucularımızdan edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda sizler için ACME alt yapısında harika bir veritabanı sizleri bekliyor olucak , Özlem duyduğunuz Knight Online zevkini sizlere yaşatmak için exp kasarken eğleneceğiniz, farm yaparken hırslanacağınız, upgrade yaparken heyecanlanacağınız ve PK atarken zevki doruklarda yaşayacağınız bir sunucu sizleri bekliyor olucak.

Yep Yeni Bir Sunucumuz #KOGAMER 20 Aralık'da geliyor , Korsan açılan sunuculara itibar etmiceğinizi zaten biliyoruz , Yeni iş ortaklarımız ACME ve KLASGAME daha uzun ömürlü bir GmR Game sizleri bekliyor olucak.

⭐⭐⭐Yeni KOGAMER Sunucusu Detayları⭐⭐⭐
Son Level seviyesi 83 olucak , Exp sistemi orta ve yormucak düzeyde olucaktır.
⭐İlk Hafta +8 Item , +1 Takı ( 1 GB) aktif olucak ,
⭐Hepa İtem başta aktif olucaktır.
⭐Oyunun başında Dragon Shell, Krowaz vb gibi itemler aktif olmucaktır.
⭐Bir sürü onlarca yenilik yeni sunucuda sizlerle olucaktır , tarih yaklaştıkça eklemeler bu konuya yapıcam.

⭐⭐⭐Yeni KOGAMER Sunucusunda Aktif Özelliklerimiz⭐⭐⭐

Son düzenleme:
F

furk190303

Deneyimli Oyuncu
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
15
0
Yeni özellikler gerçekten çok iyi oldu , acme serverlarda oynaya oynaya alışmıştık bu özelliklere sizde olmasıda iyi oldu

T

trussardi07

Kayıtlı Üye
Oyuncu
1
0
iyi günler ben beramusta öyle takılıyordum ve şu an oyuna giriyorum girer girmez dc yiyorum dedim hesap mı gitti başka hesap açtım orda da öyle bu durumu düzeltirmisiniz. id:Trussardi

MixeD

MixeD

www.thegmrgame.com
Yönetici
383
6